Luer > NGP

NGP

Next Generation Profile - Šetřete čas a peníze, získáte flexibilitu

NGP® "Next Generation Profile" je nový hliníkový profil plug-in systému od FPS. Projekty Kaizen a štíhlé výroby lze s tímto systémem snadno a efektivně realizovat. NGP® zrychluje výrobní procesy a podporuje ergonomii na pracovišti. Kanálové průtokové regály, skladovací a dopravní stojany, pracoviště a zásobníky materiálu mohou být implementovány, implementovány a měněny okamžitě - od solitérního řešení až po kompletní linku.

   Systém je charakterizován vysokou pevností profilové trubky - pozitivní spojení s dokonalým uchycením. Vyrovnání s konektorem vnějšího profilu umožňuje všechny omezení bez spodní konstrukce. Novinka je vedena přes drážku konektoru. Lze jej použít k nastavení všech druhů plošných materiálů, aniž by došlo k rozebírání rohů nebo přídavných držáků. Čtyři standardní 6 mm drážky umožňují použití rozsáhlého příslušenství.

   Jednoduchá montáž, známá z FPS, řezání profilu, připojení konektorů a vytváření 90 ° / 0-180 ° / paralelní nebo křížové spojení s každým jedním šroubem, nadchne uživatele.

   Systém, který lze rychle a snadno sestavit a rozebrat, je řešení, které je stejně robustní, jak je cenné, s veškerou flexibilitou.

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace